Voorspelling 20/5

Geplaats door: Nostradamus ( )

  • 4C
  • 15/05
  • 1611

Goes - Zundert
DDHC - Rapid
Olympia - Hoeksche Waard
Tempo '34 - Vlijmen
Zevenbergen - Walcheren
Gilze-Rijen - Tempo
Reageren

De stand in 4e klasse poule C bekijken!

Statistiekje | 18/05

@HCHW
Rapid H1 inmiddels de 100 gepasseerd. Er is dus nog werk aan de winkel;)

HCHW | 17/05

Inhaalwebsite tegen goes 9-0. Eenrichtingsverkeer. Aardige gasten! Voor ons een hoogtepunt... Wij zijn de 69 goals gepasseerd

Derksen | 17/05

Goes - Zundert 1-1 de twee zwakste teams tegenover elkaar dus 1-1. Keeper Goes wordt de held. Ook hier de derde helft voor Zundert.

DDHC - Rapid 1-4 Rapid veel beter. DDHC scoort toch door matig keeperswerk. Guul scoort 3 maal.

Olympia - Hoeksche Waard 2-1 HW veel beter maar de SC van Olympia nekt HW.

Tempo'34 - Vlijmen 2-2 Vlijmen veel beter! Keeper tempo houd zijn ploeg op de been en tempo is efficient met zijn kansen.

Zevenbergen - Walcheren 1-4 Na alle bagger over Kub zal onze Kub zijn spotieve revance zoeken. Sevenhills is de pineut ondanks de oehoe scheidsen. Kub scoort 4x

Gilze Rijen - Tempo 3-0 GR niet veel beter dan Tempo maar gewoon zakelijk. Niet gek doen gewoon 3 punten pakken en kampioen worden.

Keepertje'34 | 16/05

Goes-Zundert 1-3 Het kan ook zo een overwinning voor Goes worden het is maat net te na met hoeveel man Goes kan zijn (en in welke staat)

DDHC-Rapid 0-5 Ook Rapid zal moeite hebben met de muur van DDHC. toch zal Rapid winnen.

Olympia-HW 1-2 ben erg benieuwd omdat beide ploegen sterk verbetert zijn. Ik gok toch dat HW aan het langste eind trekt.

Tempo'34-Vlijmen 3-2 na de afgang bij Vlijmen hebben we echt iets goed te maken tegen Vlijmen.

Zevenbergen-Walcheren 1-2 de Zevenbergsche Oehoe is weer beland en trekt zijn eigen plan. Walcheren laat zich niet gek maken en scoort juist de winnende in de laatste minuut.

GR-Tempo 3-0 GR by far de meest stabiele ploeg in deze competitie. GR houdt ook in deze pot de regie.

Juinkeet | 16/05

Goes - Zundert 1-3, Sven rent iedereen er uit
DDHC - Rapid 0-2
Olympia - Hoeksche Waard 2-4 Sideshow Bob doet zijn ding
Tempo '34 - Vlijmen 4-4
Zevenbergen - Walcheren 1-3
Gilze-Rijen - Tempo 4-1

JOlymp | 15/05

Goes - Zundert 2-4
DDHC - Rapid 1-5
Olympia - Hoeksche Waard 2-2
Tempo '34 - Vlijmen 3-4
Zevenbergen - Walcheren 2-3
Gilze-Rijen - Tempo 3-0

nr 2 | 15/05

Olympia - Hoeksche Waard: Eitje voor HW. 1-5

nr 2 | 15/05

Goes - Zundert: Zundert uit minder dan thuis. Toch gemakkelijke winst tegen Goes: 1-4

DDHC - Rapid: Rapid moet winnen. DDHC geeft een helft goed partij maar daar blijft het bij. 2-7

Tempo '34 - Vlijmen: Kan alle kanten op. 3-3

Zevenbergen - Walcheren: Zevenbergen uit is altijd lastig. De scheidsen trekken weer hun mooiste gele trui uit de kast. 2-3.

Gilze Rijen - Tempo: Tempo komt er niet doorheen en GR is efficient. 3-0