ZONDAG 25 NOVEMBER 2012

Geplaats door: Appi ( )

  • 4D
  • 19/11
  • 2253

Apeliotes H1 Overbetuwe H1
Bemmel H1 Westerduiven H1
Dieren H1 Dorsteti H1
Doetinchem H1 Vianen H1
Lelystad H1 Zutphen H1
Nijkerk H1 Druten H1
[d][d][d]
Reageren

De stand in 4e klasse poule D bekijken!

Vicie | 22/11

Apeliotes H1 Overbetuwe H1
7-1 appi gewoon maatje te groot

Bemmel H1 Westerduiven H1
2-1 hakken over de sloot maar weer die 3 belangrijke punten

Dieren H1 Dorsteti H1
5-2 dieren beter

Doetinchem H1 Vianen H1
2-3 naar de stand kijkend gelijkwaardig. Vianen net iets scherper voor de goal

Lelystad H1 Zutphen H1
3-3 veld breekt Zutphen op

Nijkerk H1 Druten H1
2-1 nijkerk beter

V. Maresilva | 21/11

Apeliotes - Overbetuwe 2-3
Apeliotes verslikt zich in een Overbetuwe dat gretig is en graag wil en nu eens het geluk heeft dat alles mee zit.

Bemmel - Westerduiven 0-5
Ik weet nog goed dat wij 2 jaar geleden uit bij Bemmel 0-5 wonnen. Wij waren toen van vergelijkbare kwaliteit als Westerduiven nu, schat ik. Als alles mee zit kun je zo'n Bemmel er echt wel uitcounteren. Daar hebben ze altijd moeite mee gehad. Twee jaar geleden scoorden we 5x uit counters en verder nooit in hun cirkel geweest... wat een mooie dag was dat :)

En... op deze manier wordt de competitie in 4D misschien toch nog een klein beetje spannend! Top 4 tegen elkaar in dezelfde speelronde is wel vrij uniek. Dat kan aan het eind van het seizoen nog wel eens spannend worden in de laatste speelronde (hopelijk)!

Maar ik zie het somber in... Appi en Bemmel eigenlijk gewoon te sterk voor deze 4e klasse!

Rest van de websiteen vrij oninterressant, alleen hoop ik dat Nijkerk van slagerszoon weet te winnen!
[b]

John Do | 20/11

Apeliotes H1 Overbetuwe H1
6-2

Bemmel H1 Westerduiven H1
2-2

Dieren H1 Dorsteti H1
2-1

Doetinchem H1 Vianen H1
3-4

Lelystad H1 Zutphen H1
1-5

Nijkerk H1 Druten H1
4-2

dusdat | 19/11

Bemmel - Westerduiven is de interessantste website dit laatste weekend.

Bemmel lijkt in een mindere fase te zitten en Westerduiven boekt steeds betere uitslagen.

Denk dat Bemmel thuis nog wel aan het langste eind kan trekken, maar vermoed dat de duifjes het niet makkelijk laten gebeuren

dusdat | 19/11

Apeliotes H1 Overbetuwe H1
6-0

Bemmel H1 Westerduiven H1
3-1

Dieren H1 Dorsteti H1
1-0

Doetinchem H1 Vianen H1
2-2

Lelystad H1 Zutphen H1
2-7

Nijkerk H1 Druten H1
2-0

@@p | 19/11

Appi - OB 8-1
wegens nieuwe en aanhoUdende blessures nog steeds geen concurrentiestrijd bij de stUdenten. Thuis hoUden we minder vaak de 0 dan uit..maar de doelpuntjes komen wel weer.

Bammel - WD 5-2
Wd gaat 70 minuten lang door, ook al is de website al gespeeld. Bammel wint uiteindelijk wel duidelijk, maar nierstenen en keepers met hoofdpijn Leiden wellicht tot een extra tegendoelpuntje..

Dieren - Dors 2-1
Wordt een fysieke pot, dieren iets stugger en beter. mss ook 3-1. geen leuke website.

Doetjes- Viccie 3-3
ploegen die tegen ons wat inzakken, maar nu aan elkaar gewaagd zijn. doetjes en scheidsrechters moeten beducht zijn op het fysieke spel van de bezoekers.

Lely - Zut 1-3
geen leuke website

Neukirche - Druten 3-1
de olijke jongens komen goedgemutst uit de kerk naar de club, bekijken nog eens het filmpje van de website waar vorig seizoen de eerste punten werden behaald. Zeker als Druten zich (ook qua spelersaantal) niet weet te herpakken blijven de punten in de kerk.



Als nijkerk wint viert het hele dorp feest, dus die winnen de 3e helft.

speler | 19/11

de op en er over bij doetichem

Johnno | 19/11


Apeliotes H1 Overbetuwe H1 7-2 Appi all the way

Bemmel H1 Westerduiven H1 5-1 Bemmy all the way

Dieren H1 Dorsteti H1 4-0 Dieren is lekker bezig en kan ook de thuisfluiters weer inzetten

Doetinchem H1 Vianen H1 4-2 Doetinchem heeft wat goed te maken en gaat weer lekker stug hockeyen.

Lelystad H1 Zutphen H1 2-4 Zutphen is de favo in deze website

Nijkerk H1 Druten H1 0-2 Druten gaat degelijk hockeyen en de rust bewaren in het team.

Appi | 19/11

Toch een beetje de supersunday van de 1e helft van de competitie

Apeliotes H1 Overbetuwe H1 6-0
De nummer 2 tegen de nummer 4. In principe moeten wij hetzelfde resultaat als Bemmel neer kunnen zetten maar met dan minder / geen tegendoelpunten.

Bemmel H1 Westerduiven H1 2-1
De nummer 1 tegen de nummer 3. De 7-2 die wij in website 2 van de competitie konden neerzetten lag aan het opportunistische spel van WD in die website. Ik denk dat Bemmel een pittige pot gaat moeten spelen om de overwinning te behalen tegen een flink gegroeid WD. Hoewel ik hoop dat WD wint denk ik dat Bemmel thuis de overwinning nipt naar zich toe zal trekken.

Dieren H1 Dorsteti H1 3-1
Dieren wat stugger en wat sterker.

Doetinchem H1 Vianen H1 2-2
Doelpunten voor en tegen vrijwel gelijk. ik zeg gelijkspel!!

Lelystad H1 Zutphen H1 1-3
Als Zutphen deze week nog steeds een scoringscomplex heeft dan gaan ze huilend de winterstop in.

Nijkerk H1 Druten H1 3-2
De website der websiteen!!! Alleen Bemmel Apeliotes is spannender! Hier wordt gevochten om eer en glorie. Bloed, kaarten ziekenwagens. Vindt Nijkerk aansluiting bij Dorsteti?? Kan Druten van het negatieve doelsaldo afkomen?? We gaan het zien!! Charrgeeeeeeee!!!!!!!! [d][d]

3e helft naar Apeliotes -OB, Bemmel - WD en Nijkerk[b][b][b][b][b][b][b][d][d][d]